Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Policajti z centra (13)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Policajti z centra: Policajti z centra (13)

Datum vysílání: 12.6.2018 | 55 min | 2012

Zvuk: Čeština | 16:9

Tom Vlček se v baru zastane zpěvačky Karolíny Kohútové, která se hádala se svým bývalým manželem. S Karolínou se setká hned před barem znovu, protože Karolína nabourá do Vlčkova služebního vozu a domluví se, že Karolína zaplatí opravu. Ještě než Vlček zavolá Karolíně Kohútové předběžnou cenu opravy, volá Karolína sama, protože jí někdo otrávil psy. Vlček zavolá techniky a přednese na oddělení možný případ stalkingu. Šéf oddělení, podplukovník Ježek, pověří Vlčka s Majerovou, aby zjistili, zda je Kohútová opravdu někým sledována a jestli jí hrozí nebezpečí. Vlček s Majerovou získají od Kohútové schované anonymy a další informace, ale Majerová Kohútové nevěří, ani když přijde Kohútová s krví na hlavě a tvrdí, že ji někdo napadl. Majerová před Kohútovou otevřeně řekne, že možná všechno hraje a další den oznámí Kohútová únos své dcery Dorotky. Únos Dorotky vzbudí i u Majerové důvěru a celé oddělení pátrápo únosci.
Prvním podezřelým je Karolínin bývalý manžel a otec Dorotky, ale ten se evidentně bojí o život své dcery. Dalším podezřelým je Karolínin bývalý spolužák, který kdysi psal Karolíně trochu podivné milostné dopisy a navíc se léčil na psychiatrii. I spolužáka kriminalisté vyřadí jako možného únosce a Vlček se znovu probírá fotografiemi k případu, když si všimne opuštěné klece pro morče, u které je krmení pro morče. Morče zmizelo zároveň s Dorotkou a Vlček s Majerovou se opět vydají do domu Kohútové, aby se ještě jednou podívali do dětského pokoje. Vlček klec nafotí a hned po odchodu z domu, a po odjezdu Kohútové do divadla, ukáže Vlček Majerové rozdíl. Oběma je jasné, že Dorotka je někde v domě a za pomoci Dorotčiny babičky se dostanou do domu, kde Dorotku opravdu najdou. O Karolínu přestal být zájem a kvůli slávě si vše, včetně únosu vymyslela….

Herci

F. Blažek, R. Zach, A. Švehlík

Komentáře