Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Policajti z centra (12)

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Policajti z centra: Policajti z centra (12)

Datum vysílání: 5.6.2018 | 55 min | 2012

Zvuk: Čeština | 16:9

Ježkovo oddělení vražd přijalo oznámení o nálezu ohořelého těla na skládce. Carlos, Vlček a Jana Majerová obhlédnou místo nálezu, ale žádné stopy zde nenajdou. Na poradě oznámí Sabina detektivům, že ohořelou mrtvolu identifikovala podle otisků, jako Františka Málka, stavebního dělníka, který je pohřešovaný téměř dva týdny. Vlček zjistí od Málkova spolupracovníka Jehličky, že Málek odešel z restaurace pěšky na ubytovnu, měl několik piv a Jehlička půjčil Málkovi baterku. Vlček, Carlos a Majerová prochází cestu, po níž šel Málek z restaurace a najdou kousek baterky i úlomky plastu. Přivolaní technici vzorky otestují, čímž zjistí, že kousky plastu jsou motorky a Sabina najde v policejních záznamech hlášení Adama Rádla o krádeži motorky před dvěma týdny, která se shoduje s typem motorky, kterou byl sražen Málek. Zatímco detektivové pátrají po pachateli, užívá si podplukovník Ježek s dlouholetým kamarádem Molnárem, což jako vždy neskončí úplně nejlépe.
Vlček se Sabinou hovoří s Adamem i s jeho otcem a nelíbí se jim, že Adam nahlásil krádež motorky o tři dny déle, než byla motorka údajně ukradena. Vlček motorku objeví v seně a Adamův otec se přizná ke sražení chodce a následného zamaskování stop v podobě zapálení těla na skládce. Vlček s Majerovou jsou přesvědčeni, že Rádl kryje syna a vymyslí si na Adama malou lest. Adam se nakonec přizná a Vlček s Majerovou zatýkají Adama…

Herci

F. Blažek, R. Zach, A. Švehlík

Komentáře