Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (99) - Překvapivé návraty

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (99) - Překvapivé návraty

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 1.5.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák ráno oznamuje Mikovi, že se už moc těší na Kláru. Mike to ale nechápe, Klára mu o návratu neřekla. Mike to vezme jako překvapení a Chystá Kláře s Didy uvítání. Klára se ale vrací sama a je k Mikovi chladná. Oznamuje mu, že v Janovkách nezůstane a vrátí se zpět do Kanady. Mike se rozhodne, že odletí s Klárou. Ale co na to Klára?
Renáta narazí na Bédu a jeho novou oběť Milušku. Renáta chce po Bédovi zpět své peníze. Béda se dušuje, že jí peníze vrátí. Brzy bude bohatý dědic. Miluška vidí Bédu, jak se s Renatou baví a chce vědět kdo to je. Béda Renátu představí, jako výbornou léčitelku. To Milušku zaujme a chce po Renátě, aby ji léčila. Nabízí za to slušný balík peněz. Renata a léčitelka? Vlastně, proč ne?
Manka je v takové depresi, že ani nepřijde do práce. Malvína se jí rozhodne pomoc. Chce po Viktorovi, aby podepsal uznání dluhu, ale Viktor to odmítne. Malvína se rozhodne najmout bouchače, kteří by Viktora srovnali. To ale zarazí Jarda. Právník už má s Jardy a Manky legraci. Mance to ale vtipné nepřipadá.
Rorejs nachytá Tomáše, jak nakládá do auta plátna a začne větřit. Robi musí vymyslet, jak jeho pozornost odlákat od Konopáskovy sbírky. Jasně, další „sbírku“ mají Hobzovi. Tomáš musí Hobzovou sbalit a předvést se s ní Rorejsovi. Dokáže to? A chytne se Rorejs falešné stopy?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Simona Babčáková, David Prachař, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Carmen Mayerová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Barbora Jánová, Ladislav Hampl, Denisa Pfauserová, Ernesto Čekan, Lenka Zbranková a další.
Režie: Lukáš Buchar

Komentáře