Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (98) - Ohnivý srdce

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (98) - Ohnivý srdce

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 26.4.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák se probudil z bezvědomí, je u něj Mike s Verčou. Veruna Burákovi vypráví co se dělo a že málem umřel. Burák jí nevěří, Veruna umí přehánět. Doktor, který mu zachránil život, mu ale potvrdí to samé. Burákovi to všechno dojde. Musí začít naplno žít! Proč ale nikomu neřekne, když ho z nemocnice propustí? A proč Verče nezvedá telefon? Co má znamenat záhadný vzkaz v cukrárně? Ahoj Veru, musíme si promluvit, sejdeme se doma v osum.
Manka celou noc marně hledala Viktora a teď prosí Jonáše o pomoc. Chce z Viktora peníze dostat násilím. To Jonáš odmítne, ale slíbí ji Viktora sehnat. To se mu nakonec nepovede. Viktor ale překvapivě přijde sám a nabízí Mance většinový podíl a vedení firmy. Manka na to přistoupí. Bude jí to ale něco platné? Dokáže ohlídat své investice?
Alena dále pomáhá Kohoutovi v jeho proměně a na Táňu to začíná pomalu zabírat. Kohout je šťastný a zamilovaný. Jonáš se staví v lázních a Kohout mu smekne poklonu, že může vydržet s Alenou. Problém je v tom, že Jonáš nevěděl, že Kohout s Alenou, něco vůbec měli. Jonáš je navíc hodně žárlivý a s Alenou se rozejde. Alena se začne Kohoutovi mstít. A co na to Táňa?
Janáková svou péči o Soňu a miminko začíná už vážně přehánět. Nutí Soňu chodit v beraním kožichu, aby nenastydla, a pozve tetu Helenu, aby ji vyšetřila. Teta Helena to totiž umí s kyvadélkem. Soně to celé přijde nesmyslné a vyšetření se brání. Když se nakonec vyšetřit nechá, Helena pro ní má spoustu doporučení a omezení. Soňa už toho má definitivně plné zuby.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Richard Genzer, Alena Mihulová, Otakar Brousek, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Martina Preissová, Kristýna Svarinská, Jitka Smutná, Ivana Korolová, Denisa Pfauserová, Barbora Mottlová a další.
Režie: Lukáš Buchar

Komentáře