Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (97) - O fous

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (97) - O fous

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 24.4.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák zkolaboval a odvezla ho záchranka. Veruna je z toho na nervy. A navíc jí doktoři odmítají podat jakékoliv informace. Jedinému komu mohou něco říct je rodinný příslušník Buráka. A to je Šimon. Ten ale nepřinese z nemocnice dobré zprávy. O Buráka se všichni strašně bojí. Je nutné sehnat doktora specialistu. Kde ho ale vzít? Burákův stav se prudce zhoršuje. Stihnou dovézt doktora k Burákovi včas? Na JIPU půjde o vteřiny.
Manka zjišťuje, jak velké dluhy má její společník Viktor. A není to vůbec málo. Viktor dluží v řádu miliónů korun. Navíc se u Slepičků objeví Viktorův věřitel a po Mance vymáhá svoje peníze. Manka se už opravdu bojí o svojí investici a chce po Viktorovi svoje peníze okamžitě zpátky. Viktor ji tedy slíbí, že půjde hned do banky a peníze převede zpět na její účet. Manku to uklidní. Dá se ale Viktorovi věřit? Nedopadne Manka jako Jarouš?
Leoš jede se Soňou do nemocnice. Začala trošku krvácet a všichni o ní a o miminko mají strach. Naštěstí se ukáže, že je všechno v pořádku. Janáková se dozví přesný termín porodu a nemůže se dopočítat. Že by Soňa měla rodit o necelé dva měsíce později, než předpokládala? Tady něco nesedí!
Kohout se nechce vzdát. Táňa musí pochopit, že on je pro ni ten pravý. Obskakuje ji. Chystá ji svačiny do práce. Prostě se může přetrhnout. Ale Táně to je celé čím dál tím víc nepříjemné. Kohout už neví, co by měl dělat víc. Potřebuje pomoc. Že by poprosil Alenu? Ta přeci vždycky dostane, co chce.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda, Rybová, Lenka Krobotová, Richard Genzer, Josef Polášek, Alena Mihulková, Barbora Seidlová, Martina Preissová, Kristýna Svarinská, Roman Zach, Denisa Pfauserová, Radek Zima, Jiří Ployhar a další.
Režie: Lukáš Buchar

Komentáře