Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (95) - Nefér manévry

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (95) - Nefér manévry

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 17.4.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Manka zjišťuje jak je na tom její investice. Chce si svoje peníze hlídat líp než Jarda. Ona stejnou chybu jako on neudělá. Viktor ji ale nezvedá telefon . Manka přes Ferdu zjistí, že se s rekonstrukcí výrobny ještě vůbec nezačalo. Nakonec se Viktor objeví v hospodě a Mance potvrdí, že pracovat, ještě nezačali. Čekají totiž na povolení ze stavebního úřadu. Manka se rozhodne, že se do svého podnikání zapojí aktivně. Bude jí to něco platné?
Jana chce po Veruně svůj podíl z výhry. Dokonce začne Veruně vyhrožovat soudem. Veruna je v šoku a to ještě netuší, že se Jana pustila i do Jíši a že ho citově vydírá. Potřebuje totiž od něj podepsat potvrzení, že má nárok na část peněz z výhry. Jíša vyměkne a slíbí jí to. Jana vyhledá právníka, ten ji ujistí, že pokud to otec podepíše, tak svoje peníze dostane. Podá Jana na Verunu trestní oznámení? A co se stane, když se celou pravdu dozví Jíša? Za kterou z dcer se nakonec postaví?
Radkovi se pořád ještě trochu příčí, že ukradli koncept Kuřete, ale udělá, co Svěcený chce. Když pak Svěcený donese do kuchyně suroviny na dnešní den a nové menu, tak Jarce dojde, co chystají a absolutně s tím nesouhlasí, na takové zlodějině se přeci nebude spolupodílet. Bude nakonec v Grandu vzpoura personálu? A jak zareagují Mike s Burákem, když se od Jarky dozví, že jim v Grandu ukradli jejich koncept? A bude to opravdu pro hotel tak výhodný tah?
Rorejs je zpátky v Janovkách. Nechal se zaměstnat u městské policie. Lukeš si ho ale pořádně hlídá. Zjistí, že Rorejs ve službě pil a napaří mu kázeňskou výstrahu a pokutu. Rorejs má na Lukeše pořádný vztek. Dá si sraz s Makovcem a vymýšlejí plán jak se Lukešovi pořádně pomstít. Co vymyslí? Rorejs umí být pěkně zákeřný.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Oldřich Navrátil, Ladislav Hampl, Václav Kopta, Marek Lambora, Rosťa Novák, Pavel Rímský, Michal Gulyáš, Ludmila Molínová, Anastasia Chocholatá, Radek Zima, Denisa Pfauserová, Jiří Ployhar, Ivana Korolová a další. Režie: Jiří Chlumský

Komentáře