Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (92) - Prozření

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (92) - Prozření

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 5.4.2018 | 61 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák nabídne Veruně, aby se k němu nastěhovala. Veruna je šťastná, ale má strach o Jíšu. Jak zaplatí nájem, když zůstane v bytě už jen on a Jana? Snad by to šlo, kdyby jim vypomohla a na nájem dál přispívala. A třeba přidá nějakou Korunu i Jana, když teď chodí do práce. Veruna řekne Jíšovi o svém plánu. Jíša je za Verču moc rád, přeje jí lásku a podpoří jí. Jen nájem si chce platit sám maximálně s Janou. Žádné další sponzorování. Už tak je Verčin velký dlužník. Jenže Jana se cuká, nechce se jí přispívat na domácnost. Co se taky dalo od ní čekat? Přestěhuje se nakonec Veruna k Burákovi?
Mike je v dobré náladě a chystá speciální menu. Má se totiž vrátit Klára s Didy tak jim uvaří něco famózního. Ještě běží domů, vyzdobit byt. Moc se na svoje holky těší. Když pro ně jede na letiště, tak mu volá Klára. Stornovala letenku, nepřiletí. Mike je hrozně smutný. Pomůže Mikovi, když se všichni jeho kamarádi složí a koupí mu letenku do Kanady?
Blíží se datum, kdy se bude pořádat módní přehlídka. Marylin s holkama dodělává poslední přípravy. Všechny jsou napnuté jak struna jestli se přehlídka vydaří. Jenže pak zavolá ředitelka týdne módy. Telefon vezme Robi. Ředitelka oznamuje, že se neprodal ani jeden lístek a tak přehlídku ruší. Robi koupí všechny lístky, nemůže Marylin zkazit radost. Jenže jako by to nestačilo. Hlavní sponzor přehlídky odmítne poslat slíbené finance. To přeci není možné! V tom musí mít někdo prsty!
Arnošt s Janákovou byli na nákupu a odnášejí z auta nové police. Najednou se jim přimotá do cesty Renáta, která spěchá na nějakou obchodní schůzku. Hlavou narazí do police a upadne do louže. Příšerně zuří, ale ve skutečnosti jí nic není. Janáková ji odtáhne k Leošovi domů, aby ji ošetřila a vyčistila oblečení. Jak se Renata zachová, až pochopí, čí je to vlastně byt?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Simona Babčáková, Saša Rašilov, Alena Mihulová, Otakar Brousek, Václav Kopta, Ladislava Něrgešová, Marek Lambora, Aleš Procházka, Alžbeta Stanková, Barbora Jánová, Rosťa Novák, Ladislav Hampl, Ivana Korolová, Denisa Pfauserová a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře