Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (84) - Kriminálník

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (84) - Kriminálník

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 8.3.2018 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Štamgasti se rozhodnou, že nenechají Jardu ve štychu. Vymyslí nečekaný plán, jak Jardovi pomoct a přimějí ke spolupráci i Manku. Najdou původního majitele lihovaru a zahrají mu pěkné divadýlko. Venca s Rapidem hrají zámožný manželský pár, který nabízí bývalému majiteli za lihovar dvakrát více, než mu zaplatil Jarda. Ferda hraje jejich právníka a Vilda ochranku. Zbaští jim to lihovarník i s navijákem?
Jana se Šuhajdovou znovu vymýšlejí, jak se pomstít Veruně. Rozhodnou se jí rozbít vztah s Burákem. Šuhajdová se nabízí, že Buráka svede. Janě je ale jasné, že by to neprošlo. Burák je zkrátka Burák. Co ale udělat z Veruny před Burákem alkoholičku? S alkoholičkou přece nikdo žít nechce. A tak Jana pozve Verunu na skleničku na usmířenou.
Alois má průšvih. V pečovateláku, mu chtěli do pokoje nastěhovat spolubydlícího a Alois napadl ošetřovatelku. Musí se vystěhovat. Ale kam? Leoš je rozhodnutý svůj hrad před Aloisem ubránit. Soňa má ale jiný názor a s Leošem nemluví. Leoš už je připravený kapitulovat, ale ...
Sekal je za mřížemi a Robi znovu svobodný. Rorejs jako ochranka končí a Robi se chystá na návrat do Prahy. Marylin Robiho přesvědčí, aby si v Janovkách zašli na poslední večírek. Je to oslava narozenin bývalého majitele lázní. Robimu se nechce, ale nakonec je nadšený. Bývalý majitel lázní, pan Konopásek, totiž vlastní velkou sbírku moderního umění.
----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Alena Mihulová, Otakar Brousek, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Petr Pospíchal, Jan Hraběta, Václav Kopta, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Anastázie Chocholatá, Barbora Mottlová, Ladislav Hampl, Radim Novák, Radim Kalvoda, Jiří Ployhar a další.

Režie: Jiří Chlumský

Komentáře