Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (83) - Nová řešení

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (83) - Nová řešení

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 6.3.2018 | 63 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Radek napsal nový program na řízení hotelu. Nikdo ale není nadšený, že by se měl učit něco nového. Do programu se navíc nenačetla všechna data a to způsobuje chaos úplně všude. V kuchyni, na recepci i u dodavatelů. Svěcený je samozřejmě vzteky bez sebe. Radek se snaží, ale tudy asi cesta nepovede.
Jonáš Jardovi sežene chlapíka, který by ho mohl zbavit nezdaněného lihu. Jarda souhlasí a dá chlapíkovi zálohu. Vypadá to, že vše proběhne v klidu. Vše nechtěně zmaří zástupce obchodního řetězce, který popožene celníky, aby Jardovi schválili kolky. Než stačí chlapík cokoli udělat, lihovar se hemží celníky. Večer má Jarda návštěvu. Přijdou celníci, ale i policie.
Karolína se odstěhovala k Lukymu a Buráka s Verunou čeká první romantický večer se vším, co k tomu patří. Je těžké říci, kdo z těch dvou je z toho nervóznější. Mike jim to navíc svými narážkami a nejapnými vtipy, rozhodně neulehčuje. Jak dopadne jejich první sex? A budou to chtít i podruhé?
Leoš už je zoufalý. Společná domácnost s Aloisem ho přivádí k šílenství. Konečně si dupne a přes Renátu sežene Aloisovi místo v pečovatelském domě. Janáková se Soňou jsou na Leoše naštvané, ale Aloisovi se kupodivu v pečovateláku líbí. A Leoš se Soňou jsou po dlouhé době doma sami.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Alena Mihulová, Otakar Brousek, Arnošt Goldflam, Oldřich Navrátil, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Marek Lambora, Denisa Pfauserová, Ernesto Čekan, Ivana Korolová, a další.

Režie: Jiří Chlumský

Komentáře