Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (82) - Na bitevním poli

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (82) - Na bitevním poli

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 1.3.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jana přistihne Verunu, když se líbá s Burákem. Chce po ní peníze z výhry. Veruna ji je odmítne dát a Jana jí vyhrožuje, že vše prozradí Karolíně. Jíša vyslechne jejich hádku a Janě něco takového rozhodně zakáže. Jana si z táty ale nedělá těžkou hlavu. Chce peníze a Verunu nesnáší. Je to ideální příležitost pomstít se jí.
Jarda netrpělivě čeká, kdy mu obchodní řetězec vyřídí kolky na Slepičkovici. Venca mu připomene, že u celníků pracuje jeho bývalý spolužák. Jarda ho pozve do hospody a prosí ho, aby celý proces trochu popohnal. Spolužák souhlasí. Jeho kolega jde do lihovaru a tam objeví spoustu nezdaněného lihu. Je jasné, že to je velký problém. Když se Jarda lihu nezbaví, hrozí mu vězení.
V Grandu shánějí nového šéfkuchaře. Objeví se Dražan. Má skvělá doporučení, Grand zná, ale chce fůru peněz. Svěcený je rozhodně proti. Radek se rozhodne pozvat další šéfkuchaře a udělat souboj kuchařů, aby si hosté mohli sami vybrat, kdo jim bude příště vařit. Akce má ale nečekaného vítěze.
Kohout musí stále vymýšlet nové způsoby, jak se vyhnout svým závazkům vůči Aleně. Rád by to vyřešil jednou pro vždy. Broněk přijde s jednoduchým řešením. Musí jí najít jiného partnera. To ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Kohoutovo vysvobození přijde z nečekané strany.

----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Oldřich Navrátil, Richard Genzer, Alžbeta Stanková, Rosťa Novák, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Marek Lambora, Pavel Batěk, Ernesto Čekan, Anastázie Chocholatá, Barbora Mottlová a další.

Režie: Jiří Chlumský

Komentáře