Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (81) - Kohoutova máma

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (81) - Kohoutova máma

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 27.2.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Alena se rozhodne, že se nastěhuje ke Kohoutovi. Broňka se chystá vrátit k mámě a Aleše vystěhovat. Všichni tři jsou z toho vyděšení. Začnou vymýšlet plány, jak se Aleny zbavit. Pozvou Broňkovu mámu. Ta údajně dovede zapudit, kteroukoli ženskou. Kohoutova exmanželka, ale nemá nejmenší chuť jim pomáhat. Jediný kdo by to zvládnul, by byla Kohoutova máma. Má to ale háček, Kohoutová máma je už po smrti.
Didy odletěla za tátou do Kanady a Mike s Klárou se těší na společný večer. Kláře se ale v práci stane nepříjemná věc. Klára vyrábí narozeninový dort pro malou holčičku a Veruna jí zapomene říct, že holčička má alergii na ořechy. Holčička skončí v nemocnici a Klára má rázem po náladě.
Jak Burák, tak Karolína si potřebují společně promluvit. Přes den jsou ale zaměstnaní a doma mají na návštěvě Karolíninu mámu. Bendová navíc vycítila, že to mezi nimi skřípe a snaží se to napravit. Dokonce Burákovi koupí zásnubní prsten a chce, aby Karolínu požádal o ruku. Ti dva se nakonec ale přece jen sejdou a promluví si. Jak to dopadne?
Radek vymyslel plán, jak pozvednout hotel. Potřebuje, ale ještě nějaké investice. Svěcenému se plán líbí a souhlasí, že Radkovi, ještě naposledy peníze půjčí. Když ale chce peníze převést na Radkův účet, tak se mu to nedaří. Manželka mu totiž zablokovala účet a sbalila kufry.

----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Anna Šišková, Oldřich Navrátil, Richard Genzer, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Johana Tesařová, Alžbeta Stanková, Rosťa Novák, Marek Lambora, Kamila Špráchalová, Denisa Pfauserová, Ivana Korolová, Jindřich Žampa a další.

Režie: Jiří Chlumský

Komentáře