Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (80) - Smrt na koberci

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (80) - Smrt na koberci

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 22.2.2018 | 61 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Sekal stále drží Marylin u Robiho v bytě. Robi je u Leoše a vše pozoruje přes kamery, které má doma nainstalované. Přes tablet vypne v bytě elektřinu a chystá se Marylin osvobodit. Sekal ale nechá Marylin připoutat k židli a volá Robimu, že pokud nepřijde, tak Marylin zabije. Robi jde odevzdaně na popravu a ani šokovaný Rorejs ho nezadrží.
Mike stále není doma, v cukrárně všechno zvládá Veruna s Pavlínou a Klára nemá nic na práci. Vymyslí si, že rozjede franšízu cukrárny. Mike s Verunou ji od toho zrazují, ale Klára nechce nic slyšet. O to zklamanější je, když jí nápad s franšízou nevyjde. Daniel poslal z Kanady balíček. Je v něm svatební oznámení a dvě letenky. Didy se na tátovu svatbu těší. Odjede i Klára?
Jarda má zákaz prodeje Slepičkovice. Mezi zákazníky je o ní ale zájem. Rapida napadne, že jí bude neoficiálně prodávat on a dělit se s Jardou o zisk. Všechno klape do té doby, než Rapid prodá Slepičkovici nezletilému klukovi. Do hospody přijde klukův táta a Rapidovi dá pár facek. Jarda s Rapidem končí a angažuje Baťku. Je to dobrý nápad?
Radek se dozví, že Yveta nejen že vytunelovala jeho firmu, ale následně ji ještě prodala konkurenci. Radek, stejně jako všichni zaměstnanci, má podepsanou konkurenční doložku. Rok teď nesmí pracovat v oboru. Jediné co mu zbývá, je hotel. Rád by ho prodal. Najde se ale kupec, který bude za hotel ochoten zaplatit stejně vysokou částku, jakou zaplatil Radek?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Josef Polášek, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Oldřich Navrátil, Marek Lambora, Robert Nebřenský, Pavel Rímský, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Ladislav Hampl, Radim Kalvoda, Jiří Ployhar a další.

Režie: Martin Kopp

Komentáře