Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (79) - Okradený o všechno

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (79) - Okradený o všechno

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 20.2.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Leoš předává Radkovi oficiálně hotel. Radek všem oznamuje, že hotel je narozeninový dárek pro jeho přítelkyni. Vrána se chopí iniciativy a organizuje narozeninovou party. Radkova přítelkyně ale nedorazí a nebere telefon. Party se ruší. Ráno Radkovi přijde SMS. Yveta se s ním rozchází. Radek má hotel, který nechtěl a nemá ho komu dát. Radkova právnička, ale z Prahy přiváží ještě mnohem horší zprávy.
Jarda vypálil první várku Slepičkovice. Je to pivní pálenka a mezi štamgasty má úspěch. Jarda se dme pýchou. Konečně mu něco vychází. V hospodě se ale objeví kontrolor a Jarda mu jednu láhev prodá. Zádrhel je v tom, že láhev nemá kolek. Jardu čeká zklamání, naštvaná Manka a tučná pokuta.
Ve městě je Sekal a chce dostat Robiho. Podaří se mu unést Marylin. Robi by se nechal za Marylin vyměnit, ale Rorejs to nepřipustí. Padne i výstřel a Rorejs Robiho spoutá. Sekal ale i s Marylin míří do Robiho bytu. Holenda chce pozvat posily, ale Rorejs spoutá i jeho. Chce všechno vyřídit sám. Zvládne to? A bude Robi jen nečinně přihlížet?
Kláře skončily všechny starosti a má teď čas na rodinu a cukrárnu. Mike ale spěchá do práce a večer navíc dělá raut na svatbu. Didy spěchá do školy a bude přespávat u kamarádky. Klára jde tedy do cukrárny, ale i tam zjišťuje, že je vlastně přebytečná. Veruna s Pavlínou si vše zorganizovaly tak, aby to zvládaly i bez ní.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Josef Polášek, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Marek Lambora, Aleš Procházka, Robert Nebřenský, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Ernesto Čekan, Jiří Ployhar, Ladislav Hampl, Radim Kalvoda a další.

Režie: Martin Kopp

Komentáře