Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (78) - Plány, ze kterých sešlo

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (78) - Plány, ze kterých sešlo

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 15.2.2018 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruna začíná pochybovat, jestli dělají s Burákem dobře. Celý den ze všech stran poslouchá, jak jsou Karolína s Burákem skvělý pár. Je z toho rozhozená, a když se za ní Burák staví do cukrárny, nechá se před ním zapřít. Jediný kdo si všimnul, že to mezi Burákem a Karolínou skřípe, je Karolínina máma. Rozhodne se uspořádat jim romantickou večeři a svěří se s tím Veruně.
Rorejsovi je jasné, že Robi se chystá zmizet z Janovek. Udělá vše pro to, aby tomu zabránil. Robi dostane osobní stráž. Je vzteky bez sebe, ale je bezmocný. Do případu se vložil i vrchní komisař. Situace se ale dál zhoršuje. Ve vinárně se totiž objeví Sekal osobně. Šuhajdové se líbí. Sekal je sekáč.
Leoš už má rodinného soužití plné zuby. Snaží se pronajmout pro Janákovou s Arnoštem a Aloisem byt od Hobzy. Hobza tam ale má nastěhovanou sestřičku. Hobzová je zaslechne a nabídne mu ke koupi byt, který prodává Julek. Ještě týž večer jsou všichni vystěhovaní. Leoš se Soňou si užívají samoty. Jak to bude trvat dlouho? Než v zámku zachrastí klíče.
Aleš je nešťastný, že jedna z kandidátek si nechce nechat dítě. Aleš by se o něj postaral rád, ale bude na Marsu. Má ale řešení. Poprosí Malvínu, aby dítě s Jardou adoptovali. Malvíně se do toho ale nechce. Lepší bude přesvědčit manžela kandidátky, aby se k ní vrátil a dítě vychovali spolu. Plán je to dobrý, ale provedení vázne. Jak to celé dopadne?
----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Linda Rybová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Václav Kopta, Anna Šišková, Richard Genzer, Josef Polášek, Alena Mihulová, Arnošt Goldflam, Robert Nebřenský, Alžbeta Stanková, Miroslav Šimůnek, Otakar Brousek, Barbora Seidlová, Anastázie Chocholatá, Jindřich Žampa, Pavel Rímský, Ivana Korolová a další.

Režie: Martin Kopp

Komentáře