Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (77) - Když dostaneš do huby

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (77) - Když dostaneš do huby

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 13.2.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Robi při ranním běhání narazí na Buriana. Burian je Sekalův člověk a Robi začíná být nervózní. To Rorejs je v klidu a doporučuje Robimu, aby prostě nevycházel ven. Robi zkouší Buriana uplatit. Vypadá to, že to klapne. Potom se do toho ale vloží Rorejs a nedopadne to dobře. Robi už se neudrží a vrazí mu facku. Co na to Rorejs?
Burák by se rád rozešel s Karolínou, ale stále na to není vhodná chvíle. Luky oznámí Karolíně, že v práci končí. Karolína si ale uvědomí, že Lukyho miluje. Znovu se s ním vyspí a je odhodlána rozejít se s Burákem. Když se k tomu chystá, přijede nečekaně její máma. Blíží se tetin pohřeb. Zvládnou se ti dva rozejít?
Za Arnoštem přijel na návštěvu jeho bratr Alois. Je zábavnější a má ještě lepší historky. Leoš je spokojený, že je Arnošt na vedlejší koleji. Vše se změní druhý den. Aloisovi zjistili těžkou chorobu, vyhodila ho žena a on nemá kde bydlet. V pečovateláku je plno a tak nezbývá než byt Leoše a Soni. Přece by Leoš Aloise nevyhodil na dlažbu. Nebo snad ano?
Alena odjíždí pryč a Kohout už se těší, že si užije s milenkami. Chybička se ale vloudí a Kohout místo sexu dostává jednu facku za druhou. Co je ale horší, objeví se kandidátka, jejíž manžel se dozvěděl pravdu. Dítě už nechce. Po porodu se ho chystá předat Kohoutovi. To zavání průšvihem.
----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Josef Polášek, Alena Mihulová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Richard Genzer, Otakar Brousek, Arnošt Golflam, Anna Šišková, Václav Kopta, Alžbeta Stanková, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Barbora Seidlová, Rosťa Novák, Barbora Jánová, Jindřich Žampa a další.

Režie: Martin Kopp

Komentáře