Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (74) - Lží nezarmoutíš

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (74) - Lží nezarmoutíš

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 1.2.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Konečně! Burák řekne Veruně to, co je všem už dlouho jasné. Teď má ale před sebou náročný úkol. Jak se má rozejít s Karolínou, aby jí neublížil? Jde se poradit s Mikem, ale ten z něj má jen legraci. Navíc pořád není ta správná příležitost. Večer to vypadá nadějně, ale…
Pavlína dostane svůj první samostatný úkol. Má upéct svatební dort pro Veruninu kamarádku. Jenže Veruna jí nedala žádné bližší instrukce a Pavlína je nerozhodná. Na pomoc jí přijíždí maminka a ta má ve všem jasno. Jenže… Na pomoc přijíždí kamarádka, ale… Který dort se bude líbit víc?
Klára řeší v hotelu další a další problémy. Na pomoc jí přichází Leoš. Udělá audit a zjistí, že hotel je naštěstí stále v plusu. Tím ale starosti nekončí. Johana se rozhodla dát výpověď. Musí Jiřího navštěvovat v blázinci a kvůli vaření na to nemá čas. Do hotelu musí znovu nastoupit i Mike. Všichni toho ale mají plné zuby.
Ve vinárně se objeví muž, který Robiho pozná. Ví, že Robi kdysi vyměnil jeho oblíbený obraz za kopii a rád by od Robiho ten originál. Od Sekala navíc ví o Robiho značkách. Muž začne Robiho vydírat. Jak by se Robimu líbilo, kdyby to prozradil Rorejsovi? Nebo bude lepší, aby prozradil Sekalovi, kde se Robi skrývá?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Ondřej Pavelka, Josef Polášek, Rasťa Novák Jitka Smutná, Alžbeta Stanková, Denisa Pfauserová, Ivana Korolová, Ladislav Hampl, Barbora Jánová, Ernesto Čekan a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře