Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (73) - Macátko superstar!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (73) - Macátko superstar!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 30.1.2018 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Klára s Mikem převzali hotel a teď procházejí účetnictví. K jejich překvapení to vypadá, že Jiří vedl hotel skvěle. Nic ale není tak růžové, jak se zdá. Věci se začnou komplikovat. Na recepci se začíná srocovat více hostů s rezervací, než kolik je v Grandu pokojů. A kde je ta cimbálovka, která má večer hrát? Klára s Mikem musí improvizovat. A pomůže jim i Macátko.
Rorejs se doví, že Robi otevírá vinárnu a je pěkně naštvaný, že nedostal pozvání. Také je mu jasné, že Robi má vinárnu, jako zástěrku pro tajné schůzky. Potřebuje tam dostat svého člověka a úkoluje Vopršálkovou, aby se nechala zaměstnat jako barmanka. Robi má, ale o barmance jiné představy.
Arnošt je v šoku. Jeho starý přítel dostal Alzheimera. Arnošt se začíná bát, že to může potkat i jeho. Navíc se mu začínají ztrácet různé věci. Stojí za tím opravdu Alzheimer? Nebo spíše Leoš Trébl?
Broněk odmítá jít s Alešem běhat. Chce jít sám na procházku. Alešovi se to nezdá a Broňka sleduje. Ukáže se, že se Broněk zakoukal do Mariky, ale nemá odvahu jí pozvat na rande. Aleš mu pomůže a Mariku pozve. Marika ale přijde v červeném tričku. Navíc je přesvědčená, že jí Aleš balí.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Ondřej pavelka, Josef Polášek, Alena Mihulová, Richard Genzer, Denisa Pfauserová, Otakar Brousek, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Barbora Seidlová, Jindřich Žampa, Barbora Jánová, Ivana Kororlová a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře