Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (72) - Do blázince!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (72) - Do blázince!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 25.1.2018 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Mike s Klárou můžou konečně dát Jiřímu výpověď. Jiří ji neochotně podepíše, ale nevzdává se. Připoutá se v kanceláři ke stolu a chce, aby si ho Klára vzala za muže. Mike by ho nejraději zabil, ale Klára přivolá na pomoc Lukeše. Lukešovi se ho s velkými obtížemi podaří přesvědčit, aby opustil hotel. Jiří si nejdřív musí na pokoji sbalit osobní věci… Opravdu to půjde tak hladce?
Burák se dozví, že Veruna s Kovandou nechodí a že i vztah s Vojtou jen předstírala. Má z toho v hlavě zmatek. Marika mu vysvětlí, že to celé Veruna dělala, protože ho miluje. Burák si jde s Verunou promluvit. Nejdříve se mu to nedaří, ale nakonec jí dá pusu. Domů už jde rozhodnutý, že se musí rozejít s Karolínou.
Leoš přistihne Arnošta jak se líbá s jinou ženou. Donutí ho, aby se přiznal Janákové a mne si ruce, že se Arnošta zbaví. Janáková je z toho nešťastná, ale vše se vyvíjí jinak, než si Leoš představoval. Janáková si totiž uvědomí, že to Arnošt udělal pouze proto, že mu nedala pocit pravého domova.
Alena přistihne Kohouta s milenkou a ztropí mu scénu. Kohout se rozhodne, že takhle to už dál nejde. Vyplatí Alenu a vypoklonkuje ji z bytu. Je šťastný, že jeho otroctví skončilo. Za chvíli se ale objeví komplikace. Přijde rozzuřená kandidátka. Potkala Baťku a ten tvrdí, že otcem miminka je on. Kandidátka požaduje odškodnění.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Alena Mihulová, Vilma Cibulková, Josef Polášek, Saša Rašilov, Richard Genzer, Jiří Hána, Otakar Brousek, Alžbeta Stanková, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Denisa Pfauserová, Barbora Seidlová, Jindřich Žampa, a další.

Režie: Lukáš Buchar

Komentáře