Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (71) - Do správných rukou?

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (71) - Do správných rukou?

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 23.1.2018 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Renáta podstrčí Jiřímu falešný dopis od Kláry a Jiří bez remcání podepíše vše, co mu Renáta předloží. Johana ale pozná, že dopis je falešný. Jiří s Johanou nastoupí na Renátu, že Jiřího s dopisem podvedla. Renáta je ale vypoklonkuje z kanceláře. Hotel už je její. Renáta si zavolá Kláru s Leošem, ale odmítá se s nimi bavit, dokud nepřijde i její právník. Klára s Leošem čekají nejhorší. Vyhostí je snad z města?
Liu přijme novou kuchařku a Karolínu s Lukym propustí. Nová kuchařka si ale vše chce dělat po svém. Pohádají se a kuchařka odejde. Liu je zase na všechno sám. Hany mu dá číst recenzi na jejich bistro. Liu pochopí, že se choval jako hlupák. Moc by chtěl, aby se Karolína s Lukym vrátili. Karolína o tom ale nechce ani slyšet. Hany to musí vzít do svých rukou.
Manku se snaží balit jeden chlap za druhým. Manka se chystá na rande. Někdo ji pozval anonymně a Manka je přesvědčená, že je to trenér z fitka, který se jí moc líbí. Malvína Mance pomůže se stylingem a z Manky je rázem kočka. O to větší je její zklamání, když na rande dorazí někdo úplně jiný.
Jana vyhlásila Veruně válku a snaží se jí škodit. Úplně jí to ale nevychází. Na poprvé Veruna zachová stoický klid a podruhé ji dokonce pochválí. Co to vlastně Jana vymyslela?
----------------------------------------------------
Hráli: Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Vilma Cibulková, Josef Polášek, Jiří Hána, Václav Kopta, Alžbeta Stanková, Rosťa Novák, Zdeněk Žák, Ivana Korolová, Ernesto Čekan, Viet Anh Doan a další.

Režie: Lukáš Buchar

Komentáře