Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (70) - Sázka na špatného koně

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (70) - Sázka na špatného koně

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 18.1.2018 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Klára s Mikem a celou rodinou vymýšlejí jak dostat hotel zpět. Renátě moc nevěří. Leoš se s ní chce sejít, ale Renáta to odmítne. Kláře ani nezvedne telefon. Když chtějí Benešovi právníci podat na Jiřího žalobu, zjistí, že hotel už Jiřímu nepatří. Kdo za tím stojí?
Mance se ozve Viktor. Chtěl by ještě jednu šanci a zve ji na rande. Manka to odmítne, ale Malvína ji přesvědčí. Jonáš Jardu varuje, že Viktor Manku chce jen pro to, že je teď bohatá nevěsta. Jarda o tom nechce slyšet. Viktor má přece prosperující firmu. První rande se Mance moc líbí. Z druhého se vrátí ubrečená. Že by měl Jonáš pravdu?
Liu se vrátil s Vietnamu a nestačí se divit, jak se bistro změnilo. Je naštvaný a Karolínu s Lukym vyhazuje. Druhý den ale v bistru sám nestíhá a Hany mu odmítá pomoc. Liuovi nezbude, než Karolínu s Lukym přijmout zpět. Vše bezvadně klape. Večer se ale Liu s Karolínou znovu pohádají.
Na Marylininu přehlídku vyšla negativní recenze a Marylin je z toho smutná. Robi jí navrhne, aby si najala na pomoc odborníka. Marylin si skutečně sežene profesionála z Prahy. Má to ale jeden háček. Stylista mimo jiné pracuje i pro Sekalovu dceru a na Robiho si moc dobře pamatuje. Robi s Tomášem ho pro začátek zamknou na záchodě. Je jim ale jasné, že to není dlouhodobé řešení.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Josef Polášek, Saša Rašilov, Václav Kopta, Jan Novotný, Dana Batilková, Alžbeta Stanková, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Rosťa Novák, Viet Anh Doan a další.

Režie: Lukáš Buchar

Komentáře