Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (69) - Loutkové divadlo

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (69) - Loutkové divadlo

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 16.1.2018 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Renáta se rozhodne zmanipulovat Jiřího. Aby mohla dostat hotel zpět, potřebuje, aby jí Jiří věřil. Nejprve mu dohodí pro hotel výborný kontrakt. To ale na Jiřího nestačí. Renátě je jasné, že na to musí jít přes Kláru. Ale jak má donutit Kláru, aby byla na Jiřího trochu milá? A opravdu jí potom bude Jiří zobat z ruky?
Burák je odhodlaný promluvit si s Verunou. Karolína mu ale nedá příležitost. Karolína chce, aby s ní Burák jel na oslavu narozenin jejího táty, Burák z toho z pochopitelných důvodů nadšený není. Později mu Pavlína řekne, že Veruna šla někam s Kovandou. Opravdu spolu ti dva chodí? A Burák jede slavit.
Vrchní komisař varuje Rorejse, že Sekal se dozvěděl, že Robi se skrývá v Janovkách. Rorejs tomu ale nevěří a bere to jen jako dobrou příležitost Robiho vystrašit. Když se Sekal ve městě skutečně objeví, Rorejs chce Robiho varovat. Robi ale zase nevěří Rorejsovi. Podaří se Rorejsovi s Macátkem svést Sekala na falešnou stopu?
Alena se začíná stěhovat ke Kohoutovi. Kohoutovi se to nelíbí a nasadí proti ní velkou zbraň – Broňka. Broněk totiž zná zpaměti dialogy z několika tisícovek filmů. Alena vyrazí do protiútoku. Má Kohout rád bubny? Broněk je miluje!!!
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Jiří Hána, Richard Genzer, Pavel Rímský, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Jindřich Žampa, Libuše Švormová, Alžbeta Stanková, Barbora Jánová, Ivana Korolová, Denisa Pfauserová a další.

Režie: Lukáš Buchar

Komentáře