Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (68) - Zrádná samota!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (68) - Zrádná samota!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 11.1.2018 | 61 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák s Karolínou se k sobě chovají až přehnaně zamilovaně. Je ale jasné, že ani od jednoho to není upřímné. Když se do Kuřete staví Veruna, aby kluci ochutnali její raw dorty, Burák najednou ožije. S Verunou se cítí evidentně lépe než s Karolínou. Mike to vidí a s Burákem si o tom promluví. Burák to uznává, ale je rozhodnutý udělat vše pro to, aby jim to s Karolínou klapalo.
Za Soňou na návštěvu přijela teta se strejdou. Leoš z toho nadšený není, ale z počátku jen vtipkuje. Večer zjistí, že navíc dorazili i bratranec se sestřenicí a všichni se rozhodli přespat. To je už na Leoše moc. Zvedne se a odchází spát k Robimu. Soňa je nešťastná. Když ji rodina oznámí, že si udělali čas a zůstanou další tři noci, okamžitě je vyhodí. Vrátí se Leoš domů? A co na to Janáková?
Veruna dělá rozvozy a Pavlína zůstane v cukrárně sama. Všechno jde dobře, dokud se neobjeví Vrána. Vrána dělá Pavlíně hloupé sexuální návrhy. To Pavlínu vyděsí a uteče. Když se o tom doví Veruna, dá Pavlíně dobré rady, jak s takovými mužskými zatočit. Druhý den se v cukrárně objeví Radek a rád by se na něco zeptal. Pavlína si to ale špatně vysvětlí.
Alena musí odjet z města a varuje Kohouta, aby zapomněl na milenky. To by ale nebyl Kohout Kohoutem. Okamžitě obvolává všechny své milenky a Aleše úkoluje, aby se postaral o Broňka. Kolik facek zvládne Kohout dostat za jediný den? A kolik ráno? A večer se vrátí Alena.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Josef Polášek, Alena Mihulová, Saša Rašilov, Richard Genzer, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Alžbeta Stanková, Jindřich Žampa, Miroslav Šimůnek, Ivana Korolová, Martina Preissová, Otakar Brousek, Rosť Novák, Jitka Smutná, Vladislava Něrgešová a další.

Režie: Libor Kodad

Komentáře