Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (67) - Zákopová válka

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (67) - Zákopová válka

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 9.1.2018 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Johana svolí, že pohrozí Jiřímu, že pokud nevrátí hotel, bude proti němu svědčit na policii. Společně s Klárou jdou do Grandu. Když je ale Jiří vidí, začne se Johaně dojemně omlouvat a opět nad ní získává moc. Zoufalá Klára musí znovu poprosit Renátu o pomoc. Šokovaná Renáta pomoc slíbí. Klára ale později vyslechne Renátin rozhovor s Jiřím.
Jana chce po Veruně peníze, aby se mohla odstěhovat do Prahy. Veruna jí peníze i nadále odmítá dát. Jana vyhlašuje Veruně válku. Když ji hledá v cukrárně, objeví se tam i Šafář. Ten se chystá Verunu žalovat za to, že mu odlákala zákazníky z gastroakademie. Jana se Šafářem se spojí, aby Verunu vytrestali. Jak to udělají?
Burák s Karolínou si udělají volný den. Burák vezme Karolínu k vodě, ale Karolína se tam nudí. Nakonec to nevydrží, zalže Burákovi, že Luky nutně potřebuje pomoct v bistru a odjede. S Lukym se Karolína cítí mnohem lépe. Luky Karolínu políbí.
Marylin plánuje módní přehlídku a modely si zkouší na Tomášovi. Když mu dá i paruku a pěkně ho nalíčí, nepozná ho ani Rorejs. Naopak! S krásnou dámou se seznámí a políbí jí i ruku. Marylin ale vše prozradí. Rorejs je vzteky bez sebe a rozhodne se Marylin její přehlídku překazit. Dokáže ale Rorejs přechytračit Robiho?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Václav Kopta, Alžbeta Stanková, Rosťa Novák, Barbora Jánová, Ladislav Hampl, Anastázie Chocholatá, Ivana Korolová a další.

Režie: Libor Kodad

Komentáře