Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (62) - To bude výbuch!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (62) - To bude výbuch!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 30.11.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Johana dvakrát úspěšně překazí Jiřímu Mikovu vraždu. Když ale Jiří zjistí, pomoci kamerového systému, že za jeho neúspěchem stojí právě Johana, zamkne ji v hotelovém pokoji. Johanu vysvobodí až Vrána, z kterého se stal pro tuto chvíli, její spojenec. Jiří ale mezi tím vyrobil bombu a zmizel neznámo kam. Jak se Johana zachová teď?
Luky nechává předělat kuchyň v Liuově bistru. Karolína je nejprve naštvaná, ale Luky ji přesvědčí, že je to tak dobře a bude se to líbit i Liuovi. Když to vidí Burák tak se ale skutečně naštve. Je to přece Liuv domov. Znovu se kvůli tomu pohádají i doma. Je z toho osobnější hádka a Burák spí na gauči.
Rorejs se v kocovině probouzí u Robiho a urguje podpisy papírů, které mají Robiho dostat do vězení. Robi to ještě odvrátí. Druhý den se Robi dozví od Macátka, že Rorejs dluží do policejního skladu drogy za 50 000 Kč, které chtěl použít proti Marylin.
Leoš se snaží sehnat zakázky pro svou účetní firmu. Arnošt mu nabízí pomoc, ale Leoš jí odmítá. Bohužel Leošovi vyjde jediná práce a to pro Klářinu cukrárnu. A Arnošt zatím.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Josef Polášek, Alena Mihulová, Richard Genzer, Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Ondřej Pavelka, Otakar Brousek, Alžbeta Stanková, Barbora Seidlová, Miroslav Šimůnek, Rosťa Novák, Barbora Jánová a další.
Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře