Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (61) - Broněk v hodinkách!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (61) - Broněk v hodinkách!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 28.11.2017 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Robi najme Simona, aby mu pomohl vymyslet, jak z Rorejse dostat materiály o nehodě Marylin. Rozhodnou se fingovat vraždu, které se v opilosti měl dopustit Rorejs. Simon najde bezdomovce, který by měl předstírat mrtvolu. Bezdomovec se ale ukáže jako nespolehlivý a jeho roli musí přijmout Simon. Vše se vyvíjí dobře až do chvíle, kdy se nečekaně objeví Vopršálková.
Burák se snaží vyhýbat Veruně. Přizná Mikovi, že mezi ním a Verunou se něco stalo a on neví co s tím. Macátkovi už je všechno jasné. Jíša by rád Burákovi poděkoval, že pomohl jejich rodině, aby se udobřili a Macátko pro něj má dobrou radu. Podaří se Burákovi vyklouznout z Macátkovy pasti?
Jiří dál spřádá šílené plány a Vrána už dostane strach. Snaží se o tom promluvit s Johanou, ale ta mu nevěří. Vrána ji poradí ať se podívá v Jiřího kanceláři do jeho šuplíku. Johaně to nedá a skutečně se tam jde podívat. Z toho co tam najde, jde hrůza. Skutečně by byl Jiří schopen vraždy?
Kohout přestává zvládat Broňka. Broněk sice nevědomě, ale zato vytrvale, dělá Kohoutovi, jeden naschvál za druhým. Vše vyvrcholí, když místo budíku, přeřídí v lázních termostat.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Richard Genzer, Jindřich Žampa, Vilma Cibulková, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Jiří Hána, Ludmila Molínová, Václav Kopta, Miroslav Šimůnek, Martina Preissová, Ladislav Hampl, Ernesto Čekan, Petr Vaněk a další.
Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře