Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (60) - Nečekaný polibek

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (60) - Nečekaný polibek

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 23.11.2017 | 60 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák má zranenou ruku a nemuže pracovat. Nudí se a jde za Verunou do cukrárny. Tam je pohoda. Smejou se, škádlí se, zvrhne se to ve šlehackovou bitvu a vše to skoncí pusou. Oba dva jsou z toho rozložení a Burák dokonce vecer odmítne Karolíne sex. Druhý den se vzájemne omlouvají. Tohle nemužou delat. Oba prece mají partnery… A nebo ne?
Klára najde v cukrárne balícek. Je v nem urna s Mikovým jménem a zítrejším datem. Klára chce Mika dostat pryc z Janovek. Snaží se sehnat nejakou dovolenou s odjezdem dneska vecer. To se jí ale nepovede. Druhý den prijde do cukrárny Mikovo parte. Klára už volá policii. Lukeš rozhoduje, že budou Mika celý den hlídat.
Rorejs donese Robimu spis o nehode Marylin. Hrozí jí kriminál, protože od nehody ujela. Tomáš jde prozkoumat Marylinino auto a to je opravdu odrené a je na nem krev. To zarídil Rorejs s Makovcem. Makovec leží v nemocnici a Marylin o nicem neví. Robi si pozve právníka a ten mu potvrdí, že tohle je skutecne prušvih.
Ke Kohoutovi se stehuje Bronek a Kohout z toho na rozdíl od Aleše radost nemá. Nabízí bývalé manželce peníze, když si Bronka odveze. Kde je ale vzít? Alena by mu i pujcila, ale chce za to po Kohoutovi sex.
Hráli: Jakub Prachar, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Saša Rašilov, Ondrej Pavelka, Richard Genzer, Martina Preissová, Dana Batulková, Jan Novotný, Jirí Hána, Miroslav Šimunek, Alžbeta Stanková, Denisa Pfauserová, Jindrich Žampa, Ivana Korolová, Barbora Jánová, Ladislav Hampl a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře