Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (59) - Velké usmiřování!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (59) - Velké usmiřování!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 21.11.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Burák se od Veruny dozvídá, co se stalo. Že Veruna nedala tátovi s Janou peníze a oni se odstehovali. Burákovi se to nelíbí a presvedcuje Verunu, aby jim alespon cást penez dala. Když ale Veruna pozve tátu a chce mu peníze predat, Jíša je odmítne a odejde. Nejde mu o peníze, ale o Verunu. Burák to tak ale nenechá. Tuhle rodinu chce videt pohromade.
Jarda by rád za dedictví koupil velký lihovar. Malvína zase relaxacní centrum a Manka jatka. Každý je presvedcený, že jeho plán je nejlepší. Pohádají se tak, že Malvína s Jardou spolu vubec nemluví. Olík dostane strach. Tohle preci není normální… Dostane alespon nekdo z nich rozum?
Aleš kontaktuje všechny kandidátky z Kohoutova seznamu a nabízí jim vrácení penez. Z pocátku mu to ale moc nevychází. Nekteré jsou štastné a peníze nechtejí. Nekteré jsou naštvané, protože platili hlavne za diskrétnost… Kolik nakonec bude muset Kohout zaplatit?
Rorejs se Rozhodne, že na Marylin ušije boudu, zatkne ji a její svobodu potom vymení za tu Robiho. Marylin ale svou nešikovností zpusobí, že problém nemá ona, ale Rorejs. A to velký problém. Rorejs to ale nevzdává.
Hráli: Jakub Prachar, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Ondrej Pavelka, Richard Genzer, Václav Kopta, Miroslav Šimunek, Martina Preissová, Denisa Pfauserová, Ivana Korolová, Barbora Jánová, a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře