Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (58) - Čas odchodů

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (58) - Čas odchodů

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 16.11.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jíšovi si přebírají cenu za výhru v soutěži. Veruna je ale na Janu s tátou pořád naštvaná. Řekne jim pravdu o Hrubešové. Je odhodlaná všechny peníze poslat jí. Jana se naštve a odstěhuje se ke kamarádce. Jíša se také odstěhuje a Veruna ani neví kam. Večer je Veruna doma sama. Je jí už tak smutno, když jí přijde email od Hrubešové.
Do bistra přijede Janák. Slyšel od Arnošta, že Leoš je teď v bistru v podstatě navíc a chtěl by ho jako výpomoc na farmu. Soňa to okamžitě zamítne. Leoš se ale rozhodne, že to tak dál už nejde. Vrátí se k účetnictví. Založí si vlastní účetní firmu.
Rorejs zjistí, že Marylin vůbec netuší, proč se ve skutečnosti museli s Robim odstěhovat z Prahy do Janových Lázní. Pomocí Macátka vyláká Marylin do bydlíku a vše jí prozradí. Marylin je vyděšená. Bude s Rorejsem spolupracovat, aby tak Robiho chránila?
Jiří má další plán. Chce dostat Mika do kriminálu a Kláru vyděsit. Vrána má sehnat někoho, kdo nasype do jídla v Kuřeti jed. Jiří mezitím vyrábí Mikovo parte. Mike ale Vránu pořád hlídá. A jak se do toho zaplete Marika?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Alena Mihulová, Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Ondřej Pavelka, Josef Polášek, Otakar Brousek, Václav Kopta, Barbora Seidlová, Jiří Hána, Denisa Pfauserová, Ludmila Molínová, Barbora Jánová, Eva Perkausová a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře