Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (57) - Dědictví

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (57) - Dědictví

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 14.11.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jarda se těší na zděděné peníze po tetě a plánuje koupi většího pivovaru. Manka je ale přesvědčená, že jde o omyl. Jarda najme soukromého detektiva, aby o tetě zjistil co nejvíce informací a sám obvolává její známé. Vše ale nasvědčuje tomu, že teta žádné peníze neměla. Jarda je z toho v depresi a už ani nechce jít na schůzku s notářem.
Burák musí vypomáhat Karolíně v bistru, než Karolína najde někoho na výpomoc. Jako první Karolína vyzkouší thajského kuchaře. Ten ale nerespektuje Karolínu, ani filozofii Liuova bistra. Druhý den sežene Burák kamaráda Lukyho. Lukymu a Karolíně to společně šlape. A Hany se konečně dovolá Liuovi do Vietnamu.
Leoš začíná žárlit na Arnošta. Arnošt všechny baví svými vtipy a na Leoše jakoby se zapomnělo. Leoš se ale nevzdává bez boje. Večer vynese trumf. Svoji kytaru. Jenže Arnošt.
Mike si došlápne na Vránu. Je rozhodnutý ho teď hlídat. Vrána musí Jiřímu přiznat, jakou udělal předešle chybu. Jiří je naštvaný a musí Mika svést na falešnou stopu.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Alena Mihulová, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Jiří Hána, Otakar Brousek, Rosťa Novák, Alžbeta Stanková, Denisa Pfauserová, Ernesto Čekan, Ivy Hoang a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře