Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (56) - Sexbomby v Kuřeti

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (56) - Sexbomby v Kuřeti

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 9.11.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jiří se rozhodne Mika opět kompromitovat. Vrána posílá do Kuřete Xenii. Xenie se ptá po slavném kuchaři Benešovi. Marice je to podezřelé a namluví Xenii, že Beneš je Baťka, který zrovna vešel do hospody. Baťku čeká noc plná vášně. Druhý den sežene Vrána další krásku a jde s ní do Kuřete osobně. Zahrají tam divadýlko. Pohádají se, Vrána na ní převrhne jídlo a odejde. Kráska se potřebuje někde převléknout a prosí Mika, aby jí zašel do auta pro čisté oblečení. Marika opět nenechá nic náhodě. Když vejde do bydlíku, slečna tam čeká nahá s připraveným fotoaparátem. Vrána má průšvih.
Liuovi přichází dopis z Vietnamu. Jeho máma je vážně nemocná a nezbývá jí moc času. Liu je v mžiku rozhodnutý. Musí ji naposledy vidět. Burák se někde dočetl, že jako emigranta ho tam mohou zatknout a nepustí ho zpět. Hany je z toho vyděšená a odjezd mu rozmlouvá. Liu jí slíbí, že s odjezdem počká, než se jim podaří do Vietnamu dovolat a informaci ověřit. Dodrží Liu co Hany slíbil?
Johana zjišťuje, že Jiří neproplácí faktury dodavatelům a má zpoždění i s platy zaměstnancům. Snaží se s Jiřím promluvit, ale Jiří se neustále na něco vymlouvá. Johaně nezbude, než dělat jeho práci za něj.
Slepičkovým zemřela teta Růža a oni jsou její jediní příbuzní. Teta Růža byla podivín a žila ve velkém nepořádku. Jarda s Mankou mají navíc strach, že teta mohla nadělat i dluhy a zvažují, zda by neměli dědictví odmítnout. Malvína o tom ale nechce slyšet.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Denisa Pfauserová, Alžbeta Stanková, Jiří Ployhar, Ernesto Čekan, Viet Anh Doan, Ivy Hoang a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře