Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (55) - Mlátička a umělec

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (55) - Mlátička a umělec

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 7.11.2017 | 56 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jiří chce, aby Klára musela přespat v Grandu. Je si jistý, že by podlehla jeho kouzlu. Jak to ale zařídit? Pošle Kláře dopis, ve kterém stojí, že se v noci u nich doma něco stane. Klára jde ale na policii. Lukeš uzná, že je to vážné a přidělí Kláře policejní ostrahu. Jiří je zklamaný, ale Vrána má nápad. Mezi řečí se zmíní před Lukešovou, že Klára je blázen a posílá si ty anonymy sama. Uvěří tomu i Lukeš? A přespí Klára nakonec v Grandu?
Rapid přitáhne ke Slepičkům s Jonášem. Jonáš tam ale má vstup zakázán. Jednou už to tam celé vymlátil. Jonáš navíc miluje Manku. Manka ho chce vyhodit. Když do hospody vtrhnou opilí fotbaloví fanoušci, je Manka ráda, že tam Jonáš zrovna byl.
Mezi Burákem a Karolínou to začíná skřípat. Karolína má svátek, ale také blbou náladu. Burák jí připraví oslavu, kterou nakonec musí zrušit. Jeho dárek pro Karolínu se také nesetká s pochopením. Karolína ho dokonce požádá, aby se té odporné věci zbavil. Bude mít Veruna doma dost místa pro další masožravou kytku?
Robi dostane zakázku. Má namalovat kopii obrazu a tu vyměnit za originál. S Rorejsem za zády se ale špatně pracuje. Navíc je obraz Robimu nějak povědomý. Že by už ho jednou maloval?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Lenka Krobotová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Jiří Hána, Alžbeta Stanková, Denisa Pfauserová, Jiří Ployhar, Ernesto Čekan, Barbora Jánová, Ladislav Hampl a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře