Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (54) - Ne každému štěstí přeje

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (54) - Ne každému štěstí přeje

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 2.11.2017 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Mike je přesvědčený, že Burák ve skutečnosti miluje Verunu a ne Karolínu. Nebyl by přece první, kdo mylně zaměňuje sex za lásku. Burák to odmítá. Veruna zve Buráka na oslavu jejich vítezství v televizní soutěži. Karolína už ale naplánovala párty se svými kamarádkami a jejich partnery. Párty je nepředstavitelně nudná a Burák by se raději viděl u Veruny v cukrárně. Že by měl Mike pravdu?
Arnošt bydlí s Janákovou u Leoše a Soni. Soně to nevadí, ale Leoš je zoufalý. Snaží se Arnoštovi vnutit myšlenku, že by si měli s Janákovou koupit vlastní byt, aby měli více soukromí. Arnošt se netváří, že by to byl špatný nápad. Leoš mu sjedná schůzku s realitním agentem a věří, že má vyhráno. Druhý den se Arnošt nechá slyšet, že jim chce u slavnostní večeře říct velkou novinku…Bude to přesně to, v co Leoš doufá?
Kohout přivede Alešovi ukázat svého syna Broňka. Aleš mu nejprve nevěří. Myslí si, že je to nastrčený herec. Když se ale projeví Broňkova specifická porucha, je jasné, že tentokrát Kohout nelhal.
Rorejs oznamuje Robimu, že soud se Sekalem se odročuje. Robi bude muset zůstat v Janových lázních minimálně o půl roku déle. Robi z toho nadšený není. Znamená to další půlrok pod Rorejsovým dohledem. Co takhle vybudovat tajný vchod o kterém by Rorejs nevěděl?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Richard Genzer, Josef Polášek, Saša Rašilov, Alena Mihulová, Ondřej Pavelka, Miroslav Šimůnek, Otakar Brousek, Jindřich Žampa, Alžbeta Stanková, Denisa Pfauserová, Martina Preissvá, Barbora Seidlová, Barbora Jánová, Ladislav Hampl a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře