Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (52) - Předzásnubní diamant!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (52) - Předzásnubní diamant!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 26.10.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Malvína klade Jardovi na srdce, aby byl hodný na Manku. Manka je rozhozená z toho nápadníka, dokonce si ji smazal ze seznamky. Jarda má špatné svědomí a snaží se Manku rozveselit. Manka neví, co bylo špatně. Má pocit, že asi chlapům smrdí. Jarda shání u Rapida číslo na nápadníka a přiznává mu, co Mance provedl. Rapid mu kontakt sežene a Jarda si dá s nápadníkem schůzku. Nápadník si myslí, že Manka je opravdu zoufalá, když poslala orodovat bratra.
Karolínu uhánějí rodiče, kdy budou ty zásnuby. Karolína je naštvaná. Marika zase flirtuje s Burákem a Burák ji sjede, ať toho nechá. Mike má pocit, že to Burák přestřelil a bere si ho stranou. Burák mu vysvětlí, že Karolína začala žárlit a Mike mu doporučuje, aby zavčas ze vztahu s Karolínou vycouval. Večer Burák paří s Liuem a ten mu poradí, aby dal Karolíně více jistoty. Následující večer dá Burák Karolíně zásnubní řetízek. Na prsten je ještě brzy… Karolína je v sedmém nebi.
Ráno vtrhne k Alešovi kandidátka. Má za sebou neúspěšný pokus a chce další. Aleš o tom nechce slyšet a posílá ji pryč. Kandidátka ale ukradne Kohoutovy klíče. Když u nich nikdo není doma, vloupá se k Alešovi do postele se záměrem ho znásilnit. Aleš se vrací a tak tak se ubrání. Kandidátka mu nabídne, že mu je ochotná zaplatit dvojnásobek. Aleš se dozvídá, že ji Kohout zkasíroval. Ráno se se svým zjištěním svěřuje Adéle a ta mu to potvrzuje. I po ní chtěl původně Kohout peníze. Aleš je v šoku. Doma najde Kohoutův seznam a smlouvy a je pořádně naštvaný.
Monika s Hobzovou jsou u Marylin. Přivedli ji manikérku. Hobzová pozdravuje od Marka. Pro Marylin je Marek jen otrava. Později ho potkají v bistru a Marylin Markovi odkývá, že vyrazí na skleničku. Večer je Robi pryč a přijde Marek. Opije se a chce Marylin líbat. Marylin mu dá pěstí. Druhý den si jde s Markem promluvit Robi.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Richard Genzer, Josef Polášek, Saša Rašilov, Denisa Pfauserová, Alžbeta Stanková, Viet Anh Doan, Ladislav Hampl a další.
Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře