Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (49) - Láska až do smrti

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (49) - Láska až do smrti

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 17.10.2017 | 62 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Ráno se nečekaně za dveřmi Burákova bytu objeví rodiče Karolíny. Přijeli si prohlídnout toho kluka, co si bude brát jejích holčičku. Burák s Karolínou jsou v šoku. Bendovi jsou z vesnice a jsou přesvědčení, že když ti dva spolu bydlí, musí se vzít. Benda Buráka opije do němoty. Ráno je Burákovi strašně zle. To se ještě zhorší, když zaslechne, že včera slíbil Bendovi, že ho dnes požádá o Karolíninu ruku. Nechá se odvolat do Kuřete a nedorazí domů ani na oběd, který dělala Bendová. Benda je naštvaný, ale už musí na vlak. Karolína se Burákovi za rodiče omlouvá. Je ale vidět, že ji štve, že Burák o její ruku nepožádal.
Hrubešové se ozve Halík. Její životní láska. Milovali se, ale on pak emigroval. Hrubešová to vypráví holkám. Holky jí nevěří, znají už Hrubešové výmysly. Halík se skutečně objeví a chce, aby s ním Hrubešová hned odjela na Jamajku. Hrubešová musí Halíka odmítnout. Byl by průšvih kvůli soutěži. Platila by šílenou pokutu a musí pro Verunu a jejího tátu vyhrát ty peníze. Veruna ji přesvědčuje, ať nepropásne druhou šanci. Jak to Veruna s Hrubešovou zaonačí, aby Hrubešová už podruhé nepřišla o svou životní lásku?
Soňa s Leošem se shodují, že bude lépe, když Janáková randit nebude. V bistru se ale objevuje zelinář a Janákovou zase balí. Leoš sežene Kovandu, který zahraje Janákové žárlivého přítele a zelináře vyhodí. Janáková zmizí a nikdo neví kde je. Vrátí se i s Arnoštem a dělá mu večeři. Arnošt večer odejde sám bez pobízení a Janáková se Soni a Leošovi svěří, že se zamilovala…
Robi si doveze z Mongolska sýr, který se do EU nesmí dovážet. Rorejs u něj ten sýr vidí. Robi se pro jistotu rozhodne vyzkoušet, jestli Rorejs náhodou neví o co jde. Přes Vopršálkovou vyláká Rorejse na poštu. Rorejs tam ale zahlédne hlídkujícího Tomáše a je mu jasné, že Vopršálková je prozrazena. Rozhodne se ten fakt využít ve svůj prospěch. Vopršálková u Robiho telefonuje a zmíní před Robim a Marylin, že u nich bude šťára kvůli tomu sýru. Robi nechce nic riskovat a rozhodne se sýra narychlo zbavit. Podaří se Robimu všechen sýr sníst?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Josef Laufer, Norbert Lichý, Alena Mihulová, Josef Polášek, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Anna Šišková, Otakar Brousek, Barbora Seidlová, Alžbeta Stanková, Barbora Jánová, Denisa Pfauserová a další.

Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře