Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (48) - Snědený had!

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (48) - Snědený had!

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 12.10.2017 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jiří pokračuje ve svých intrikách a snaží se před Klárou včerejší průšvih se šaty hodit na Petru. Klára to ale rezolutně odmítá. Jiří přiznává Vránovi, že jeho triky nevychází a prosí ho o pomoc. Vrána sežene sexy krásku, která má za úkol svést Mika a vyfotit se s ním. Ta se ale dopustí drobného přehmatu…. Ivanovi to ale určitě nevadí.
Veruna řeší své problémy s rodinou hadovicí. Jde se vybrečet k Liuovi, vypije celou láhev a návdavkem sní i toho hada. Liu volá na pomoc Buráka. Druhý den si jde Burák s Verunou promluvit. Zruší plánovaný výlet s Karolínou a chce po Mikovi, aby ho před ní kryl. Mike to pro něj samozřejmě udělá, ale myslí si svoje.
Marylin navštíví její stará kamarádka Gréta. Gréta tvrdí, že se věnuje modelingu v Dubaji. Robi ale moc dobře ví, že více než modelingu se věnuje eskortu. Když Gréta sežene práci v Dubaji i pro Marylin, Robi se rozhodne zasáhnout. Poprosí o pomoc Rorejse. Rorejs to ale poněkud přežene.
Leoš se Soňou se shodnou na tom, že Janákové by nejvíce pomohlo, kdyby si našla nového chlapa. Když k tomu ale dojde, už si svým nápadem nejsou tak jistí… Podaří se jim dotěrného nápadníka večer vystrnadit z jejich bytu?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Alena Mihulová, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Saša Rašilov, Vilma Cibulková, Ondřej Pavelka, Alžbeta Stanková, Jiří Hána, Ernesto Čekan, Viet Anh Doan, další.
Režie: Jana Rezková

Komentáře