Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (47) - Lázně v lázních

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (47) - Lázně v lázních

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 10.10.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

U Jíšů je stále dusno. Veruna se zlobí a s tátou a Janou nemluví. Hrubešová se marně snaží situaci zklidnit. Dostávají další soutěžní úkol a Jíša se Verunu snaží uplatit před kamerami dárkem. To Verunu naštve definitivně a chystá se ze soutěže odstoupit. Jana na ni vyjede, že do soutěže je zatáhla právě ona. Opravdu Veruna odstoupí?
Lázně plodnosti jsou oficiálně otevřeny a mají úspěch. Aleš připravil speciální sestavy cviků a je nadšený. Kohout jeho nadšení nesdílí a Alena na něj tlačí, aby pokračovali jako dříve, jen s jiným dárcem. Kohout má ale strach, že všechno praskne. Když se tam poté objeví těhotná Bobina, která chce Alešovi osobně poděkovat, je Kohout na mrtvici. A kde se tam vzal Rorejs?
Jiří zkusí starý trik. Uspořádá v Grandu charitativní akci a pozve na ní Petru. Kláře i Petře nechá poslat stejné šaty. Tentokrát ale uvízne ve vlastní pasti. V Grandu jsou přece kamery a tam musí být vidět, kdo šaty na Petřin pokoj donesl. Jiří má co dělat, aby z toho vybruslil….
Robi plánuje schůzku o které by Rorejs neměl vědět. Využije Vopršálkovou a navede Rorejse na falešnou stopu. Tentokrát ho bude Rorejs marně vyhlížet v lázních plodnosti. Nechá ho Aleš jen tak nečinně sedět?
Hráli: Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Vilma Cibulková, Richard Genzer, Libuše Švormová, Jiří Hána Václav Kopta, Martina Preissová, Eva Leimbergerová, Ludmila Molínová, Miroslav Šimůnek, Barbora Jánová, Anastásie Chocholatá, Ladislav Hampl, další.
Režie: Jana Rezková

Komentáře