Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (46) - Konec spokojeného žití?

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (46) - Konec spokojeného žití?

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 5.10.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jíšovy věřitelé viděli Jíšu v televizi a shánějí ho v cukrárně. Hrubešová hraje jeho partnerku a platí část Jíšova dluhu. Zbylou část platí šokovaná Veruna. Když se ale dozví, že zaplacená směnka je jen jedna z mnoha a že další jsou na mnohem vyšší sumy, musí si s tátou promluvit. Jíša se z toho snaží vymluvit. Jana už ale nemůže jeho lži poslouchat a poprvé poví Veruně pravdu.
Jardova deprese neodezněla a Jarda dál odmítá cokoli dělat. Vše se změní, když si Malvína zraní nohu a Jarda ji musí odvézt do nemocnice. Chová se jako vyměněný. Zvládá děti, hospodu i pivovar. Z Jardy je náhle Superjarda.
Macátko s Marikou jsou v hospodě sami a Macátko Marice zakáže kasírovat. Je to přece kriminálnice. Na konci dne to ale vypadá, že se ztratilo dost peněz a Macátko musí přiznat, že se Marika kasírky ani nedotkla. Ukáže se, že Macátko peníze jen špatně založil, ale Marika si ho vychutná. Druhý den přijde do Kuřete slepec a ztratí tam peněženku s velkým obnosem. Jak se asi Marika zachová, když peněženku najde?
Aleš najde leták Kohoutových lázní plodnosti a Kohout musí improvizovat. Nalže Alešovi, že dělá v pivních lázních terapie pro neplodné páry. Aleše ta myšlenka nadchne. Rozhodne se, že lázně otevřou oficiálně i s vědomím Malvíny a Jardy. Jardovi se to nezdá, ale dokáže vzdorovat Malvíně?
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Libuše Švormová, Richard Genzer, Martina Preissová, Václav Kopta, Denisa Pfauserová, Miroslav Šimůnek, další. Režie: Jana Rezková

Komentáře