Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (45) - Utrápený květáček

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (45) - Utrápený květáček

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 3.10.2017 | 55 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jarda má depresi. Připadá si neschopný a neužitečný. Leží doma a odmítá se zvednout. Malvína o něj má oprávněnou starost a vymyslí plán jak dostat Jardu z gauče. Zapojí všechny štamgasty, ale plán selže. Večer Jarda odmítne i sex a zůstává spát na gauči.
Hrubešová se před produkční prořekne, že Veruna má nevlastní sestru. Produkční to nadchne a chce, aby se Jana zapojila do soutěže. Veruna je na Hrubešovou pěkně naštvaná, ale nezbude jí, než Janu přesvědčit. Jana se tváří, že ji soutěž nezajímá. Zapojí se, nebo nechá ségru ve štychu?
S Alešem jsou zase problémy. Rozhodl se, že dětí už bude mít dost a nechce se nechat přesvědčit už ani na jednu dávku. Kohout má ale domluvené další zájemkyně. Alena má jasno. Kohout musí sehnat jiného dárce. Když se Kohoutovi nepodaří přesvědčit Rapida s Vildou, Alena přivede Baťku.
Macátko vidí v Marice stále jen kriminálnici a aby to klukům dokázal, nastraží na ní past.
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Lucie Polišenská, , Iva Janžurová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Richard Genzer, Martina Preissová, Václav Kopta, Denisa Pfauserová, Miroslav Šimůnek, Anastásie Chocholatá, Eva Perkausová další Režie: Jana Rezková

Komentáře