Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (43) - Finty a fintičky

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (43) - Finty a fintičky

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 26.9.2017 | 55 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Karolína má pocit, že jim to s Burákem klape. Vendula ji ale přesvědčuje, že si ho musí pojistit. Nejlépe otěhotnět. Karolína se tomu jen směje. Později potká v Kozím bistru Soňu, která ji předhodí Verunu a Karolína začne žárlit. Liu chystá oslavu narozenin, na které bude samozřejmě i Veruna. Vendula radí Karolíně, že tam Buráká nesmí za žádnou cenu pustit. Karolína se rozhodne předstírat bolest břicha. Dá Burák přednost oslavě nebo Karolíně?
Leoš se těší, že konečně odstěhují Janákovou. Janáková ale jede na farmu pro mléko a vrací se úplně zdrcená. Dověděla se, že Janák si našel jinou. Je naštvaná a přesvědčená, že to bude nějaká mladice. Druhý den se v bistru náhodně Janák setká se svou novou známostí. Je to Mařka – Janákové starší obtloustlá kamarádka. Když to Janáková vidí, uteče a zhroutí se. Ze stěhování zase nic nebude.
Rorejs má problém. V novinách o něm vycházejí oslavné články a jeho nadřízení se ho rozhodli povýšit. To znamená, že bude muset předat Robiho případ někomu jinému. Rorejs je z toho nešťastný a Robi se dobře baví. Když se Rorejs dozví, že za všemi těmi oslavnými články stojí Robi, rozhodne se podniknout protiútok. Robiho jménem o sobě objedná článek. Stojí v něm, že začínal jako vyšetřovatel u státní bezpečnosti a proslul svou brutalitou….
Renáta se rozhodne, že vypátrá, kdo otravuje Kláru. Klára jí totiž nevěří a stále s tím otravuje ji. Souhrou několika náhod se to Renátě skutečně povede. Renáta už ví, kdo za vším stojí. Jenže… Renátu vlastně baví, když Kláře někdo otravuje život.
----------------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Alena Mihulová, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Alžbeta Stanková, Barbora Jánová, a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře