Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (42) - Sázka na jistotu

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (42) - Sázka na jistotu

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 21.9.2017 | 56 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruna půjčí tátovi tisícovku. Když se to dozví Jana, je na Verunu pěkně naštvaná, ale Veruna to nechápe. Janě je jasné, o co tady jde. Táta začal znovu sázet. Veruna jí nevěří. Potom ale přistihne Jíšu, jak se snaží vypůjčit si další peníze od Hrubešové. Jíša se to snaží zlehčovat. Veruna mu pro tentokrát ještě uvěří. Když se to večer dozví Jana, nevydrží tátovo ustavičné lhaní a ukáže Veruně Jíšovy sázenky za více než 150 000 korun. Veruna je v šoku….
V Grandu je výstava investičních diamantů a Rorejs si myslí, že Robi neodolá a bude je chtít uloupit. Robi se jde s Marylin na výstavu skutečně podívat. Rorejs se těší, že ho chytne při činu. Robi ale na výstavě pozná zloděje a bojí se, že to bude problém. Když se něco ztratí, Rorejs to hodí na něho. Oznámí zloděje Rorejsovi, ale ten mu řekne, že si dá raději pozor na něj. Robi pošle do Grandu hlídat Tomáše a ten krádež překazí. Druhý den Robi s Tomášem chytnou zloděje a zaonačí to tak, aby to vypadalo, že ho chytil Rorejs. Rorejs je hrdina….
Didy pozná chlapa, který ji obtěžoval. Chlap jde do Kuřete. Mike s Klárou na něj nastoupí, ale chlap nejdříve vše popře. Klára mu pohrozí policií a chlap vše přizná. Když jim řekne, že si vše objednala Renáta, jsou v šoku. Okamžitě k Renátě jdou a ta jim to bude jen těžce vysvětlovat…
Malvína jede na dva dny přednášet mimo město. Mašlíková je v nemocnici. Kohout má angínu a zůstal doma. Jarda je na všechno sám a nezvládá to. Když se Malvína vrátí domů, najde Jardu v totální depresi.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Simona Babčáková, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Václav Kopta, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Richard Genzer, Karolína Lipowská, a další.

Režie: Libor Kodad

Komentáře