Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (41) - Prachy, pivo, polibek

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (41) - Prachy, pivo, polibek

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 19.9.2017 | 56 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Klára má narozeniny. Mike a Didy pro ni chystají oslavu a naznačí Kláře, že večerní párty bude tematická. Když Kláře přijde do cukrárny balíček, ve kterém je kožená bunda a vzápětí druhý, ve kterém je čepice, Klára si myslí, že je to kostým na večerní rockovou párty. Večer si opravdu bundu a čepici obleče a vyrazí na oslavu. Večírek je ale swingový. Mike se na Kláru dívá jako zkoprnělý. Klára totiž v bundě a čepici nápadně připomíná Petru. Mike Kláře nechce kazit oslavu. Nic jí neřekne a pošle ji převléct do dobových šatů, které ji koupil. Párty je báječná. Druhý den přichází kocovina a také obálka, ve které je fotka Mika s Petrou.
Jarda je šťastný. Obchodník s pivem bude jejich pivo odebírat dál. Jarda si tentokrát chce všechno ohlídat sám. Kohout na to má jiný názor. Trvá na tom, že v pivovaru zaměstnají někoho dalšího. Kohout to chce zkusit s Rapidem. Jarda Rapidovi podstrčí láhev vodky a Rapid zkouškou neprojde. Jarda už se těší, že bude po jeho, když se nabídne Venca. A Vence, to jde.
V televizi běžela upoutávka na soutěž. Lidé z Janovek ale Verunu a Hrubešovou znají a taky vědí, že nejsou matka s dcerou. Veruně je to trapné a chce jít s pravdou ven. Hrubešová je ale zamotá do další lži. Vymyslí si, že chodí s Veruniným tátou, takže teď už vlastně Verunina máma je. Veruna se na ní zlobí, ale nakonec na tu hru přistoupí a co nejrychleji se tu zprávu snaží rozšířit mezi místními. Hrubešová má ještě jeden nápad.
Marika stávkuje, že nebude dělat pomocnou sílu v kuchyni. Mike ji nechá obsluhovat a Marice to jde výborně. Macátkovi se to nelíbí. Všechno vypadá pozitivně, dokud se neztratí první peněženka. Později Macátko chytí Mariku při činu a chce volat policii. Mike nabídne Marice obchod. Nezavolají policajty, když Marika ukradené peněženky vrátí a bude u nich půl roku bez řečí makat. A co na to Macátko?
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Dana Batulková, Richard Genzer, Denisa Pfauserová, Karolína Lipowská, a další.
Režie: Libor Kodad

Komentáře