Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (34) - Deníky psané z lásky

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (34) - Deníky psané z lásky

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 24.8.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Mike si promluví s Jiřím. Chce o všem vědět a chystá se na policii. Jiří ho od toho zrazuje a podsouvá mu podezření na Marka. Když do cukrárny přijde kytice, ve které je schovaný mrtvý pták a Markův přívěsek, je to pro Mika jasný důkaz. Mike si na Marka počká v cukrárně a napadne ho. Je z toho velká rvačka, a když se navíc ukáže, že Marek je v tom nevinně, Klára už o Mikovu pomoc nestojí.
Adéle se podařilo otěhotnět s Alešem. Oba jsou šťastní. Adéla přinese Alešovi prázdný deník. Chce, aby tam Aleš nalepil své fotky a napsal dítěti nějaký osobní vzkaz. Aleš přes slzy dojetí téměř nevidí. S deníkem mu pomáhá Malvína. Ale co ostatní děti? Aleš se rozhoduje udělat deníky pro všechny. Ale kolik těch dětí bude? A podaří se udělat všechny deníky tak krásné jako ten první? Malvína bude muset opět zasáhnout.
Produkční oznamuje Hrubešové s Verunou, že příští natáčení proběhne u nich v bytě. Jenže žádné „u nich v bytě“ neexistuje. Hrubešová bydlí v malém kamrlíku a u Veruny jsou nastěhovaní Jíša s Janou. Jíša je ale naštěstí celý den na brigádě a Jana ve škole. Hrubešová si stěhuje k Veruně osobní věci. A to dost podivné věci. Natáčení ale v pořádku proběhne a naše soutěžící už znají svůj první úkol. Nebude to snadné.
Janáková stále bydlí u Leoše se Soňou. Uvědomuje si, že je jim tak trochu na obtíž a tak je zahrnuje péčí a láskou. Leoš se spřátelí s Robim a je od něj pozvaný na partičku pokeru. Leoš poker nehraje a jen pozoruje, jak starosta prohrává další a další peníze.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Iva Janžurová, Lucie Polišenská, Alena Mihulová, Saša Rašilov, Linda Rybová, Jiří Hána, Václav Kopta, Alžbeta Stanková, Richard Genzer, Miroslav Šimůnek, Kateřina Lojdová, Mira Nosek, Josef Polášek, Barbora Jánová, Barbora Seidlová, Anastásie Chocholatá a další.
Režie: Lukáš Buchar

Komentáře