Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (33) - Velké stěhování

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (33) - Velké stěhování

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 22.8.2017 | 56 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jíša je stále nezvěstný. Veruna s Janou se ho vydají hledat. Pomocí Janina počítače zaměří Jíšův mobil a najdou jeho skrýš. Jíša v ní ale není. Veruna by ráda pátrala za pomocí policejního psa. Místní policie ale psa k dispozici nemá. Veruna si vzpomene na Vencu a jejího psa. Bohužel jediné, co Venci pes najde, je restaurace U Slepičků. Veruna s Janou jsou po noci strávené v tátově skrýši unavené a vrací se domů. Tam je čeká Jíša. Jana je naštvaná a Veruna má radost. Jíša Veruně přizná dluhy z podnikání, Veruna se s ním smíří a nabídne mu, aby zůstali.
Mike vyhraje sázku s Macátkem. Burák si stěhuje Karolínu domů. Neproběhne to ale úplně hladce. Jak Burák, tak Karolína ze společného soužití dostanou strach. Potřebovali by si o tom promluvit, ale ožehavému tématu se úspěšně vyhýbají. Nakonec se dohodnou, že to spolu opravdu zkusí. Karolína má pro Buráka ještě jedno překvapení.
Klářiny problémy nepřestaly. Nové kytice, nové vzkazy. Jiří projeví obavy, že za tím vším bude někdo jiný, než Marylin. Hlavně aby Klára nic neříkala Mikovi. Nemuselo by to skončit dobře. Klára ale Mikovi všechno poví.
Kohout má zase problémy. Kandidátce Aleně se nelíbí prostředí Kohoutova bytu. Kohout si nechá nacenit přestavbu koupelny na lázně, ale částka mu vyrazí dech. Aleš navrhuje využít lázně Slepičkových. V lázních ale panuje tvrdou rukou Mašlíková.
----------------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Iva Janžurová, Lucie Polišenská, Václav Kopta, Norbert Lichý, Richard Genzer, Miroslav Šimůnek, Alžbeta Stanková, Jiří Hána, Anastásie Chocholatá, Martina Preissová, Libuše Švormová a další.
Režie: Lukáš Buchar

Komentáře