Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (32) - Ztracený a nalezený

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (32) - Ztracený a nalezený

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 29.6.2017 | 57 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jíšu hledá neznámý muž. Jana je přesvědčena, že je to vyděrač. Jíša bez vysvětlení zmizí a nedává o sobě vědět. Veruna s Janou dostanou strach a jdou vše nahlásit na policii. Je ale příliš brzo a policie má svázané ruce. Když se muž objeví znovu, Veruna s Hrubešovou ho zneškodní. Přivolaná policie ale zjistí, že muž je soudní exekutor. Jíša neplatí své závazky a platba je opět na Veruně.
Tomáš dělá Karolíně znovu a znovu scény. Liuovi to odhání zákazníky a tak Karolínu raději pošle ke klukům do Kuřete. Když Karolína ráno najde přede dveřmi svého bytu srdce vyskládané z růžových okvětních lístků, dostane strach. Burák ji nabídne, aby se nastěhovala k němu. Sám je tím ale zaskočený.
Robi se rozhodne proklepnout si Tomáše. Pověří tím Marylin a ta do sledování zapojí i Mlejnkovou a Hobzovou. Marylin hlásí, že Tomáš je milý kluk. Robi si ho pozve k sobě domů a Tomáše zaměstná. Tomáš pro začátek objeví Rorejsovy kamery…
Malvína má tvůrčí krizi a už se chystá vrátit zálohu, kterou dostala na další knihu. Jardu tak trochu omylem napadne, že by knihu měli napsat společně s Alešem a věnovat ji Alešovým potomkům. Malvína i Aleš jsou nadšeni. Nadšený je ale i Kohout. Aleš už chce zase dělat miminka a to je pro Kohouta dobrá zpráva.

--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Richard Genzer, Miroslav Šimůnek, Václav Kopta, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Alžbeta Stanková, Barbora Jánová, Ladislav Hampl, Viet Anh Doan a další.
Režie: Jana Rezková

Komentáře