Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (31) - Jeden mejdan za druhým

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (31) - Jeden mejdan za druhým

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 27.6.2017 | 59 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruna je stále pořádně naštvaná. Trvá na tom, aby se Jíša s Janou odstěhovali, a odmítá o tom diskutovat. Do cukrárny přijde produkční domlouvat termín na další natáčení. Veruně dojde, že ji Hrubešová vydává za svou dceru a to už je na Verunu moc. Vyleje si na Hrubešové vztek a vyhodí ji z práce. Vše se ale změní, když Hrubešová vykoupí ze zastavárny naušnice po Verunině skutečné mámě.
Buráka navštíví jeho známé jeptišky a připomenou mu, že přišel čas uspořádat dětskou párty. Burák chce párty pořádat, stejně jako loni, s Verunou. To se tak úplně nelíbí Karolíně. Je pro ni Veruna konkurence? Karolína Verunu nenápadně vyšachuje a párty má úspěch. Jen malá Karolínka se po Veruně ptá. A je Karolína nová Burákova holka?
Leoš se Soňou už jsou z Janákové zoufalí a Janáková si ještě nechá dovézt k nim do bytu novou postel. Soňa si musí s mámou promluvit. Janáková se ale zhroutí. S Janákem už je to k nevydržení. Leošovi nezbývá, než postel smontovat.
Rorejs potřebuje dostat Robiho a Marylin z bytu, aby mohl přeinstalovat skryté kamery. Macátko musí v Kuřeti zorganizovat karaoke párty. Když Robi dorazí, uvidí u stolu sedět Tomáše a rychle zase zmizí. Tomáš přece pracuje pro Sekala, proti kterému má svědčit u soudu. Robi má strach. Přeinstaluje Rorejs kamery druhý den? Marylin totiž pořádá párty u nich doma.

--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Josef Polášek, Alena Mihulová, Barbora Seidlová, Alžbeta Stanková, Václav Kopta, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Barbora Jánová, Ladislav Hampl, Kateřina Lojdová a další.

Režie: Jana Rezková

Komentáře