Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (30) - Pod dohledem

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (30) - Pod dohledem

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 22.6.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Jiří Kláře předá dopis, který ji čekal v hotelu. Je v něm detailní popis jejího včerejšího programu. Jiří nabídne Kláře pomoc, ale Klára ji odmítne. Jde s dopisem na policii. Policie j ale pomoct nedokáže. Další dopis čeká Kláru v cukrárně. Tentokrát ale anonymní pisatel sledoval Didy. A to hned několik dní. Mohla to být Marylin, když v Janovkách tou dobou ještě nebyla?
Janáková se v podstatě nastěhovala k Leošovi se Soňou. Leoš musí na farmu pro mléko a tam ho zase zapřáhne Janák. Mezi tím jim Janáková přeorganizuje byt a večer Leoš skončí na gauči. Druhý den Soňa s mámou promluví. Takhle to dál nejde. Janáková to chápe a zaplatí jim romantickou večeři….
Veruna s Janou jsou na nože. Jana musí jet do Prahy na zkoušku a potřebuje peníze. Jíša peníze nemá a posílá Janu, aby se s Verunou usmířila a peníze si půjčila. K tomu se ale Jana nesníží. Raději si tajně vypůjčí náušnice po Verunině mamince a dá je do zastavárny. Když to praskne, Veruna zuří. Jana s Jíšou se budou muset odstěhovat. Největší problém ale je, že Veruna nemá dostatek peněz, aby náušnice vykoupila zpět.
Rorejs úkoluje Vopršálkovou, aby u Robiho rozmístila skryté kamery. Vopršálková to nezvládne a do akce je povolán Macátko v převleku za pana Karla. A jak to zvládne pan Karel?

--------------------------------------------
Hráli: Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Norbert Lichý, Josef Polášek, Alena Mihulová, Barbora Seidlová, Václav Kopta, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Jiří Hána, Barbora Jánová, Ludmila Molínová, Anastázie Chocholatá a další.

Režie: Jana Rezková

Komentáře