Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (29) - Trapné vtípky

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (29) - Trapné vtípky

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 20.6.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Kláře se celý den dějí zvláštní věci – vypuštěná pneumatika, ztracená kabelka a klíče zavěšené na kašně. Naštěstí se vždy, jako zázrakem, objeví Jiří a Klářin problém vyřeší. Kláře je jasné, že jí někdo dělá naschvály a podezřívá z toho Marylin. Marylin jí totiž podobné, trapné vtípky tropila už na střední škole. Klára si to jde s Marylin vyříkat….
Kohout si z Alešova dárcovství udělal výhodný byznys. Vše se ale málem provalí, když si Aleš přivede novou kamarádku Adélu. Kohout chce po Adéle peníze. Adéla je tím zaskočená a chystá se to Alešovi říct. Jak z toho Kohout vybruslí?
Macátko si myslí, že tím, že přiznal klukům svou minulost, se Rorejse definitivně zbavil. To se ale Macátko plete. Rorejs se objeví znovu a tentokrát má v ruce trumf. Hrozí Macátkovi, že na jeho úspěšný videoblog zavěsí video ze „starých dobrých časů“.
Hrubešová by se ráda vyvlékla z natáčení televizní soutěže. Smlouva je ale nadstavená tak, že ji s tím nepomůže ani právník. Rozhodne se tedy za každou cenu natáčení alespoň oddálit. Dostane infekční nemoc? Zavřou ji do vězení? Nebo si raději zlomí nos?

--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Václav Kopta, Saša Rašilov, Ondřej Pavelka, Richard Genzer, Miroslav Šimůnek, Libuše Švormová, Jiří Hána, Barbora Jánová, Martin Svatek a další.

Režie: Jana Rezková

Komentáře