Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (28) - Úklid a neklid

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (28) - Úklid a neklid

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 15.6.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Mezi Burákem a Karolínou to nějak skřípe. Potřebovali by si v klidu promluvit, ale není k tomu vhodná příležitost. Navíc se na scéně zase objeví Karolínin žárlivý expřítel. Karolína se svěří Liovi, že má problém s navazováním vztahů, ale o tak skvělýho kluka jako je Burák by nerada přišla. Jak to mezi nimi dopadne, když večer Karolína zaklepe na Burákovy dveře?
Jiří zase přemýšlí jak zaujmout Kláru, která striktně odmítá všechna Jiřího pozvání. Pomůže mu v tom skvělá recenze na hotel? Ale jak ji získat, když recenzent odmítl úplatek?
Ve městě se objeví Klářina bývalá spolužačka Marylin a Vopršálková jí navrhne, aby uspořádala večírek na uvítanou a pozve Kláru. Klára ale ráda není. S Marylin kamarádky nikdy nebyly. Vopršálková se tedy vetře na večírek, aby Kláru zachránila. Nedopadne to nejlépe. Vopršálková ale u Marylin a jejího přítele nastupuje jako uklízečka a to zase velmi zajímá Rorejse.
Ukáže se, že Jana je pěkně rozmazlený fracek. Jíša se to snaží před Verunou krýt a dělá za Janu její práci. Veruna ale vše prokoukne a strhne se velká hádka.
--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Václav Kopta, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Alžběta Stanková, Ondřej Pavelka, Saša Rašilov, Barbora Jánová, Ladislav Hampl, Anastazie Chocholatá, Ludmila Molínová, Viet Anh Doan a další.

Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře