Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (25) - Zákeřná nemoc

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (25) - Zákeřná nemoc

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 6.6.2017 | 55 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Zatímco Veruna si užívá setkání s tátou, Hrubešová za tím vidí něco víc. Je přece jasné, že se Verunin táta neobjevil po letech jen tak náhodou. Co za tím bude? Zákeřná nemoc? Jana potřebuje peníze na cestu do Prahy a táta jde na brigádu. Když se vrátí, vypadá strhaně a Veruna začíná věřit, že táta je opravdu nemocný. Jana se zatím celý den doma učí, otevře si Verunino víno a ani neuklidí…
Burák si konečně dodělá byt, protože v bydlíku se mu čím dál tím více roztahuje Macátko. Karolína to vidí jako dobrou příležitost pro kolaudační párty. Mike vyzvídá, jak to má Burák s Karolínou, ale Burák tvrdí, že ji vnímá jako kámošku. Mike má pocit, že má Burák moc kámošek a žádnou holku. Liu to vidí podobně. Když Burák párty uspořádá, všem do toho vleze něco neodkladného a dorazí jen Karolína…
Jarda se rozhodne odradit Aleše od cesty na Mars a uspořádá pro Aleše oslavu všeho pozemského. Zazpívat mu dokonce přijde jeho milovaná Eva Pilarová. Aleš je dojatý. Jarda má pocit, že vše dobře dopadlo a že Aleše od plánované cesty odradil. To se ale Jarda plete a navíc Aleš dostane další výborný nápad.
--------------------------------------------
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Eva Pilarová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Libuše Švormová, Richard Genzer, Václav Kopta, Anastazie Chocholatá, Alžběta Stanková, Miroslav Šimůnek, Míra Nosek, Viet Anh Doan a další.

Režie: Magdalena Pivoňková

Komentáře