Webové stránky skupiny Prima používají soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.

OK Více informací
Ohnivý kuře II (24) - Spolubydlící

Pravděpodobně používáte software, který znemožňuje zobrazení reklamy ( AdBlock).

Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet vám obsah zdarma.
Prosíme, pro přehrání videa AdBlock vypněte (Jak vypnout AdBlock?) a stránku znovu načtěte (F5).

nebo vyzkoušejte iPrima bez reklam, se kterým můžete sledovat videa bez reklam a bannerů jen za 49 Kč měsíčně.

Chci vyzkoušet
iPrima bez reklam

Máte potíže s přehráním videa? Pomoc můžete najít v nápovědě, nebo nás kontaktujte.

Ohnivý kuře: Ohnivý kuře II (24) - Spolubydlící

Více informací, fotografií a novinek naleznete na Stránce pořadu

Sezóna II | Datum vysílání: 1.6.2017 | 58 min | 2017

Zvuk: Čeština | 16:9

Veruna se chystá promluvit si s Burákem. Ve městě se ale nečekaně objeví její otec, kterého roky neviděla. Otec ji pozve na večeři a tam se Veruna seznámí se svou sestrou Janou, o které neměla vůbec tušení, že existuje. Veruna na schůzku s Burákem úplně zapomene. Druhý den Buráka pozve na večeři k sobě domů, když se ale ozve zvonek, za dveřmi stojí Verunin otec a sestra. Ukáže se, že dnes nemají kde spát. Veruna se o ně musí postarat.
Aleš prodal veškerý svůj majetek a za utržené peníze si koupil letenku na Mars. Než ho povolají k výcviku, rozhodl se bydlet u Slepičkových. Jarda je z toho zoufalý a snaží se mu sehnat podnájem u někoho jiného. U Venci se Alešovi nelíbí, Ferda čeká, že se vrátí Manka. Jediný, kdo se nabídne, je Kohout. Kohout ale zadarmo nehrabe a Aleš nemá peníze. Když Aleš nutí Jardu běhat, Jarda se rozhodne, že Alešův nájem bude platit Kohoutovi on.
Klára s Mikem by se už rádi zbavili Leoše, Soni a sýrů. Místo toho přijedou na návštěvu ještě Benešovi, Jirákovi a další nálož sýra. Někde se něco zvrtlo…
Macátko pracuje maskovaný, aby ho nikdo nepoznal. Přesvědčí ho Kusá s Pohlreichem, k natočení dalšího videa?
Hráli: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Michal Suchánek, Linda Rybová, Norbert Lichý, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Alena Mihulová, Václav Kopta, Miroslav Šimůnek, Richard Genzer, Zdeněk Pohlreich, Dana Batulková, Anastázie Chocholatá a další.
Režie: Vojtěch Moravec

Komentáře